جکی چان، ستاره‌ی مشهور سینما، سهامدار اصلی تیم  DC Racing اســت که در مسابقات امســال لمانز ۲۴ ساعته، به قهرمانی کلاس LMP2 رسید. او موفقیت در لمانز را، به کسب اسکار در سینما تشبیه کرده اســت.

DC Racing نام رسمی یک تیم اتومبیلرانی‌ آسیایی اســت که در مسابقات جهانی اســتقادمت (WEC)  و شاخه‌ی آسیایی مسابقات  لمانز شرکت می‌کند. دیوید چنگ، قهرمان مسابقات آسیایی لمانز و جکی چان،  سینماگر مشهور دنیا، مالکان مشترک این تیم هستند.

تیم Jota Sport هم در مسابقات قهرمانی اســتقامت، شریک تیم جکی چان اســت. هر دو تیم با خودروی Oreca 07s از کلاس LMP2 در مسابقات شرکت می‌کنند. شماره ۳۷ و ۳۸ به ترتیب هر کدام با سه راننده (دیوید چنگ، الکس براندل، تریستان گامندی) و (هو-پین تانگ، توماس لاورنت و اولیور جارویس) در WEC حضور دارند.

6e62adcb c336 4a39 9b56 330788387a0c اظهارات جالب جکی‌ چان، پس از قهرمانی در لمانز

ســال گذشته اســتاد هنرهای رزمی، جکی چان موفق به دریافت جایزه اسکار افتخاری شد؛ این جایزه به مناسبت قدردانی از زحمات چندســاله‌ی او در فیلم‌سازی و بازیگری به او تعلق گرفـــــت. در مسابقات اســتقامتی ۲۴ ساعته لمانز امســال تیم DC Racing ‌ جکی چان توانست در کلاس LMP2 مقام اول را کسب کند و به جایگاه سراسری دوم دست یابد. هو-پینگ تانگ، اولیور جارویس و توماس لاورنت راننده‌های مشترک این تیم بودند. خودروی همتای آن‌ها از تیم Jota Sport در کلاس خود به مقام سوم رسید و نهایتا، در جایگاه چهارم قرار گرفـــــت.

3c20a343 4fcc 4614 9d12 4e1b72a295cf اظهارات جالب جکی‌ چان، پس از قهرمانی در لمانز

41b7ae23 3c23 4767 99ed 6037525a7bf0 اظهارات جالب جکی‌ چان، پس از قهرمانی در لمانز

جکی‌چان درگیر مسائل بنیاد بدل‌کاری خود در شانگهای بود و  امســال در این مسابقات حاضر نشد ولی تیم او گرد هم آمدند تا پیام تبریک تلفنی او را بشنوند.

در حال تماشای ویدیو افسوس خوردم که چرا نتوانستم آنجا باشم. هیجان انگیز اســت! این دقیقا مثل لحظه ای اســت که اسکار گرفـــــتم ولی به هر حال، ما هر جا که باشیم، قهرمان می‌شویم. باید ادامه بدهیم و برای ســال‌های آینده سخت تلاش کنیم.

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته اظهارات جالب جکی‌ چان، پس از قهرمانی در لمانز اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما